Avalon » Serie komiksowe » Hulk: Raging Thunder » Hulk: Raging Thunder

Hulk: Raging Thunder

Hulk: Raging Thunder

"Unbeatable"

Postacie
Zapowiedź

Ona będzie najpotężniejszą bohaterką przyszłości. On jest najpotężniejszym potworem teraźniejszości. Więc co się wydarzy, gdy te dwie potęgi zderzą się ze sobą? I czy będzie to miało wpływ na rozwój wojowniczki o imieniu Thundra?

Cytat

Hulk: "No woman can hit Hulk like that."
Thundra: "You're right, beast. I am no woman. I am all women!"

Streszczenie

Jedna z alternatywnych przyszłości, gdzie trwa wojna płci, a świat podzielił się na dwie połowy. Za około dwieście lat od dzisiaj, United Sisterhood Republic, niegdyś USA. Thundra przygotowuje się do podróży w czasie. Jej podwładne myślą, że wyrusza ona, aby upokorzyć i pokonać kolejnego męskiego bohatera z przeszłości, tym razem Hulka. Jednak cel misji Thundry jest zupełnie inny, ale nie może go zdradzić swoim towarzyszkom, ponieważ mogą to opacznie zrozumieć. W międzyczasie siedzibę kobiet zaatakowały oddziały mężczyzn. Thundra wraz ze swoimi wojowniczkami z łatwością się z nimi rozprawiła i powróciła do swych planów. Po krótkiej, patetycznej przemowie do podwładnych, wskoczyła do portalu i przeniosła się w czasie.

Górzyste pustkowia w stanie Utah. Hulk właśnie niedawno stoczył jedną ze swoich bitew z armią amerykańską i jest lekko zmęczony, chce być pozostawiony w spokoju. Nagle nad nim, ni stąd ni zowąd, pojawiła się Thundra i potężnym kopniakiem rzuciła nim na kilkadziesiąt metrów, poczym skoczyła mu na brzuch. Jak się można było spodziewać, zielony olbrzym wściekł się niemiłosiernie i przeszedł do kontrofensywy. Thundra mimo swej potęgi i biegłości w sztukach walk, ku swojemu zdziwieniu, nie mogła się równać z Hulkiem. Mimo tego jej siła i ciosy wystarczyły, aby doprowadzić zielonego olbrzyma do dzikiego szału. Zaślepiony swym gniewem Hulk podczas walki przypadkowo zawalił na siebie jedną z gór. Thundra rzuciła mu się z pomocą, bo nie chciała, żeby ich walka skończyła się śmiercią zielonego olbrzyma, ale po chwili Hulk sam się wygrzebał spod tysięcy ton gruzu. Zaskoczona wojowniczka z przyszłości nie mogła uwierzyć własnym oczom, a zielony goliat widząc, że ta próbowała mu pomóc, nieco się uspokoił. Thundra oczarowana potęgą swojego przeciwnika wskoczyła Hulkowi w ramiona, pocałowała i wyznała, iż tylko on jest jej godzien.

Nieco później, Thundra powróciła do swoich czasów i zdradziła swoim najbliższym współpracownicom, że zdobyła próbkę genetyczną od Hulka, czyli to, po co tak naprawdę wyruszyła. Kobieta będzie mogła zajść w ciążę, a jej uczone już dopilnują, żeby urodziła się dziewczynka.

Dwadzieścia lat po tym, jak Thundra powróciła ze swojego spotkania z Hulkiem. W alternatywnej przyszłości, z której pochodzi kobieta, wojna płci ma się już ku końcowi. I to wszystko dzięki córce Hulka i Thundry. Dziewczyna - zielonoskóra olbrzymka - przemierza świat, zwalczając ostatnie kolebki męskiego ruchu oporu. Może pewnego dnia będzie jej dane spotkać się z ojcem, ale na razie jest zajęta walką o kobiecą dominację na świecie.

[Uwaga: W środku znajduje się również przedruk historii "Thundra At Dawn!" z Fantastic Four #133 - BB]

Autor: Black Bolt

Galeria numeru

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.