Avalon » Serie komiksowe » New Avengers » New Avengers #41

New Avengers #41

Postacie
Zapowiedź

Avengers są uwięzieni w Savage Land, walcząc z wrogami i przyjaciółmi. Spider-Man zmierza do jedynej osoby w całym tym miejscu, której wie, że może zaufać - Ka-Zar! Ale czy to naprawdę on? Ta ważna część powraca do wydarzeń z pierwszej historii New Avengers i pokazuje, jak łączy sie to z Inwazją.

Cytat

Spider-Man: "Ow. Ow. Ow. And... ow."

Streszczenie

New Avengers walczą w Savage Land z Tyranozaurem. Siedzący mu na szyi Spider-Man zostaje odrzucony w daleko w las, gdzie spotyka Ka'zara i jego ludzi. Od razu też oskarża go o to, że ten jest skrullem. Ka'zar odrzuca to oskarżenie. W tej chwili los jego ludu wisi na włosku, gdyż otoczeni przez wrogów muszą walczyć o swoje przetrwanie.

Przypomina sobie, jak kilka miesięcy wcześniej mieszkańcy Savage Land usłyszeli w nocy strzały. Gdy poszli je sprawdzić, natrafili na olbrzymi krater strzeżony przez siły S.H.I.E.L.D. - kopalnie, gdzie wydobywano vibranium. Do pracy w nich agenci -skrulle zmuszali miejscową ludność. W rozmowach prowadzonych pomiędzy sobą żołnierze S.H.I.E.L.D. przyznali, że mają w New Avengers swojego człowieka. Ka'zar i pozostali mieszkańcy Savage Land postanowili zaatakować siły rządowe, wtedy jednak pojawili się Avengers [ The New Avengers #4-6 - Bosnas]. Krótka walka z agentami miała swój finał, gdy nad głowami walczących pojawił się helicarrier i spuścił bombę na krater.

Peter doskonale pamięta tamten dzień. Niespodziewanie z pobliskich chaszczy wychodzi Kapitan Ameryka w porwanym kostiumie.

Autor: Bosnas

Galeria numeru

New Avengers #41 New Avengers #41

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.