Avalon » Serie komiksowe » The Punisher vol. 4 (Marvel Knights) » The Punisher vol. 4 (Marvel Knights) #36

The Punisher vol. 4 (Marvel Knights) #36

The Punisher vol. 4 (Marvel Knights) #36

"Confederacy of Dunces" - Part 4

Postacie
Cytat

Daredevil wypadając z okna razem z Punisherem: "Castle you crazy son of a--"

Streszczenie

Frank wykorzystuje w walce z Daredvilem swój jedyny atut - swoją wagę. Łapie bohatera i wyskakuje razem z nim przez okno. Murdock instynktownie łapie się za schody przeciwpożarowe i drugą ręka łapie Franka. Jego ciężar wybija mu bark. Po chwili pod naciskiem ze stawu wyskakuje drugi. DD spada na ziemię zahaczając jeszcze krzyżem o barierkę. Frank podchodzi do Matta i mówi mu, aby odpuścili sobie polowanie na niego. Ten ze wściekłością odpowiada, że go dopadną i dopilnują by resztę życia spędził za kratami. Frank nie przejmując się tym odchodzi.

Logan widząc swój stan - wypalone ciało od kolan po sutki panikuje i wzywa pomocy.

Spidey wciąż boi się ruszyć. Matt wchodzi do pokoju i uspokaja Pajęczaka. Przypomina mu, że Castle nie zabija niewinnych i mówi, że miny na pewno nie zadziałają. Spidey z lękiem wyjmuje stopę z podłogi. Nic nie wybucha.

Poobijany Punisher wraca do kryjówki. Znów przynosi posiłek tajemniczemu mężczyźnie. Ten dalej nic nie pamięta. Frank zdaje sobie sprawę, że trójka bohaterów mu nie odpuści, ale zamierza urządzić ich tak, że będą potrzebowali kilku dni na regenerację.

Dom Murdocka. Spider nastawia bark Daredevilowi. Jest to bolesna operacja. W wannie Wolverine powoli wraca do zdrowia. Jego organy zdążyły się już zregenerować. Logan wykorzystał ten fakt by wlać w siebie butelkę whiskey. Matt jest gotowy do nastawienie drugiej ręki.

Bar Lucky's. Kevin wchodzi do toalety szukając Soapa. Znajduje go w kabinie, detektyw trzyma w ustach rewolwer. Barman powstrzymuje go, ale nie z powodu tego, że nie chce, aby Soap zginął, tylko, że jeśli ten zrobi to w toalecie, to sam będzie musiał posprzątać. Kevin każe policjantowi iść zabić się do domu. W Martym coś pęka. Przykłada rewolwer do szyi barmana. Ten momentalnie staje się potulny. Soap wyrzyguje mężczyźnie, że ten potrafi zawsze dociąć mu tak, że jego samopoczucie staje się po tysiąckroć gorsze. Spanikowany Kevin przypomina Marty'emu, że jest gliną. Ten chowa broń i potwierdza - jest policjantem, sam stanowi oddział do schwytania Punishera. Wychodząc mówi, że ma zamiar wykonać swoją robotę.

Mija tydzień. Castle starał się nie wychylać, wciąż karmił swojego gościa. Teraz dzwoni do Matta Murdocka. Mówi, że najwyższa pora by zakończyć ich zmagania. Podaje mężczyźnie czas i miejsce, każe nie zapomnieć mu założyć rajtuz. Murdock ze wściekłości rozbija swoje biurko. Całej rozmowie zza rogu przysłuchiwał się Dave.

Frank schodzi do piwnicy, tym razem zamiast karmić swojego gościa wyzywa go i zaczyna kopać. Każe mu przestać wymyślać chorobę - amnezję, mówi mu, że wie kim jest. Mężczyzna zaprzecza jednak po chwili pod wpływem kolejnych ciosów jego twarz robi się zielona.

Magazyn. Trójka bohaterów stawiła się na spotkanie. Frank daje im ostatnią szansę - mają zostawić go w spokoju. Niestety nie ma takiej opcji. Słysząc to Frank znika

Autor: redevil

Galeria numeru

The Punisher vol. 4 (Marvel Knights) #36

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.