Avalon » Serie komiksowe » The Punisher: War Journal vol. 2 » The Punisher: War Journal vol. 2 #15

The Punisher: War Journal vol. 2 #15

The Punisher: War Journal vol. 2 #15

"Hunter/Hunted" - part 3

Postacie
Zapowiedź

Historia Hunter/Hunted dobiega końca, gdy Punisher staje naprzeciw nowego Kravena Łowcy. Gdy statek-zoo Kravena płonie w nowojorskim porcie, Frank musi przedzierać się, tak jak i jego przeciwnik, przez całą menażerię, aby stoczyć ostateczny pojedynek. G.W. Bridge kompletuje zespół. Po tym numerze słowo "brutalność" zostanie zredefiniowane.

Cytat

Rhino szażując na Kravena: "This is for what you did to that pretty horse!"

Streszczenie

Frank wciąż jest przykuty do pala. Ma przed oczami rozwścieczonego Tiger Sharka, ale to nie on zaprząta jego myśli. Punisher rozmyśla o osobie odpowiedzialnej za jego sytuację. Winnym jest mutant - Al Kraven posiadający dar kontrolowania zwierząt. Mężczyzna pod wpływem eliksirów ojca, oryginalnego Kravena Łowcy, oszalał.

Tymczasem Shark zrywa łańcuchy, którymi więziony był Castle i wpycha go pod wodę. Punisher wyczekuje dogodnego momentu i trafia napastnika w szczękę, wyłamując mu zęby.

W innym pomieszczeniu statku Kraven poluje na Frog-Mana. Łowy kończą się sukcesem.

Punisher łańcuchem dusi Tiger Sharka, aż ten traci ochotę do walki. Po walce postanawia wyjść na pokład statku. Kieruje się ku górnym kondygnacjom. Po drodze rozmyśla, że uwięzieni ludzie nikogo nie zabili, teraz ich złość jest sztuczna, bowiem wywołuje ją Kraven. Frank dostaje się na wyższą kondygnację statku. Widzi walczącego Grizzly. Jego przeciwnikiem jest mężczyzna z atrybutami byka. Jeden z ciosów utrąca mu róg. Frank podnosi go z zamiarem wykorzystania jako broń.

Tymczasem Kraven wciąż poluje. Pada kolejna ofiara - pół człowiek, pół wąż. Po triumfie łowca odchodzi i natyka się na ciało Tiger Sharka. Mając się za najlepszego łowcę wścieka się na Franka i zapowiada udowodnienie tego prymatu. Podąża Franka śladem, trafia na miejsce gdzie Grizzly starł się ze swoim przeciwnikiem - bykiem. Pokonany mężczyzna leży na podłodze.

Frank przedziera się na górny pokład. Po drodze musi pokonać oszalałą małpę, ubraną jak magik w Las Vegas. Udaje mu się to bez zabijania jej. Ogłusza ją zdobytym wcześniej rogiem. Chwilę później natyka się na walkę "człowieka-smoka" z mężczyzną złożonym z roju pszczół. Na jego widok adwersarze przestają walczyć i atakują Punishera. Castle ucieka ile sił w nogach. Nie do końca mu się to udaje. Obrywa płomieniami, także kilka pszczół żądli go. Frank dopada pomieszczenia obok. Tam na chwilę traci przytomność. Gdy otwiera oczy widzi przed sobą Kravena.

W innym miejscu Silver Sable próbuje ukraść diament. jednak kropelka jej potu uruchamia alarm. Na miejscu, o dziwo, zamiast strażników pojawia się Bridge. Sable wpadła w pułapkę i teraz G.W. daje jej propozycję nie do odrzucenia - ma przyłączyć się do jego grupy.

Frank zbiera baty w walce z Kravenem. Gdy udaje mu się oddać, łowca teleportuje się i po chwili atakuje Franka z innego miejsca. Rani Punishera maczetą i znów teleportuje się na bezpieczną odległość. Teraz stoi nad Frankiem,a ten go nie widzi. Al celuje ze swojej dmuchawki. nagle w drzwi za nim wchodzą Rhino i Vulture. Aleksei szarżuje na Łowcę. trafia go i obaj spadają na poziom Franka. Kraven próbuje znów teleportować się, ale Castle dopada go i widzi, że urządzenie teleportujące przenosi mężczyznę do Savage Landu. Kolejne szarpnięcie sprawia, że Kraven wypuszcza je z ręki, skacze jednak za nim i nim te zdąży wpaść do wody teleportuje się i nie wraca. Frank podnosi broń i zmierza w stronę Rhino. Ma zamiar zabić go za morderstwo. Rhino błaga o życie. Mówi, iż ochroniarz zginął przypadkiem. Castle, mając w pamięci śmierć Tatiany Arochy, którą zabił w szale wywołanym urządzeniem Mongera, puszcza przestępcę wolno.

Kraven siedzi w swoim królestwie. Nie ma zamiaru odpuścić Frankowi.

Rhino, podszywając się pod przyjaciela zmarłego ochroniarza, wysyła wdowie pieniądze.

Frank wsiada do samochodu Stu, mówi, iż muszą udać się do Savage Landu

Autor: redevil

Galeria numeru

The Punisher: War Journal vol. 2 #15 The Punisher: War Journal vol. 2 #15

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.