Avalon » Serie komiksowe » Power Pack » Power Pack #27

Power Pack #27

Power Pack #27

"Whose power...?"

Cytat

Katie Power na widok Sabretootha: "Mist... Wolverine?"

Streszczenie

Power Pack, czyli dzieciaki obdarzone kosmiczną mocą, oglądają telewizję. Trwa relacja z ostatnich wydarzeń, kiedy X-Terminators zaatakowali bazę X-Factor (X-Factor #7). Po krótkiej rozmowie na ten temat dzieciaki idą spać, jednak w nocy budzi ich wizja Leecha trzymającego w ramionach umierającego Artiego.

Grupa udaje się do tuneli na pomoc. Już z daleka słychac krzyki umierających, bowiem Scalphunter rozstrzeliwuje Morlocków. Power Pack obawiają się, iż w tunelach są łowcy mutantów, jednak pierwszym, który ich atakuje jest Sabretooth. Na szczęście grupie udaje się zwalić na głowę Creeda strop i uciec. Wpadają wprost na Wolverine'a który rozpoczął właśnie polowanie na Marauders. Logan każe im wynosić się z tuneli, a sam udaje się tropem swojego największego wroga.

Tymczasem w kompleksie X-Factor trwa opatrywanie rannych. Cyclops i jego grupa wracają do tuneli aby odnaleźć Angela. Power Pack znajdują wreszcie Leecha i Artiego, niestety równocześnie pojawiają się Marauders. O dziwo dzieciaki mniej lub bardziej składnie rozprawiają się z mordercami. Kiedy pojawiają się X-Factor, Marauders wybierają odwrót. Iceman i Beast zabierają ze sobą Leecha i Artiego do bazy, zaś Cyclops i Marvel Girl kontynuują poszukiwania Angela, a Power Pack opuszczają tunele.

Autor: Kumos

Galeria numeru

Power Pack #27

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.