Avalon » Serie komiksowe » The Punisher: War Journal vol. 2 » The Punisher: War Journal vol. 2 #14

The Punisher: War Journal vol. 2 #14

The Punisher: War Journal vol. 2 #14

"Hunter/Hunted" - part 2

Postacie
Zapowiedź

Kraven wrócił i stał się celem polowań Franka Castle. Syn Kravena Łowcy oszalał i zaczyna kolekcjonować menażerię zwierzęcych postaci. Najnowszym nabytkiem jest Rhino, któremu porwanie uratowało życie, bowiem czekało go spotkanie z Punisherem. Kraven zapełnia swoje dziwaczne zoo. Punisher poluje na niego, a G.W. Bridge chce upolować kolejnego członka swojego zespołu. No i co z Rhino? Jak on się z tym czuje? Źle. Zdecydowanie dla kogoś dzień zakończy się paskudnie. Juhuu!

Streszczenie

Wszyscy więźniowie Kravena stoją w szeregu. Rhino przeklina swój los. Kraven ucisza go. Tłumaczy mu, że on jest jego panem i nie powinien odzywać się bez jego zgody. W tym momencie jeden z więźniów - koń Aragorn próbuje zaatakować Kravena. Ten w odpowiedzi uruchamia bombę zamocowaną na jego szyi. Aragorn ginie, a Kraven, po tym pokazie władzy, podchodzi do Rhino i każe mu klęknąć, Aleksei spełnia polecenie.

Frank stoi w kolejce po hot dogi. Zanim dociera do lady, z pobliskiej biblioteki, wraca Stu z potrzebnymi informacjami. Dzięki nim Punisher poznaje lokalizację wszystkich posiadłości Ala Kravena. Razem ze Clarkiem przeszukują je. Gdy trafiają na statek zakotwiczony w porcie domyślają się, że znaleźli Łowcę.

Cele pod pokładem. Rhino zagaduje Vulture'a. Rozmawiają o sytuacji w jakiej się znaleźli. Tooms mówi, że Aragorn nie był pierwszą ofiarą Kravena. Wyjaśnia także dlaczego mimo swoich umiejętności nie zdjął jeszcze własnej obroży. Po prostu Kraven, zapobiegawczo, połamał mu obie dłonie. Rozmowę przerywa pojawienie się Kravena. Mężczyzna roznosi posiłek. Rhino rzuca się łapczywie na miskę niepomny, co mówi do niego Tooms. Gdy pakuje do ust porcję jedzenia Tooms zaczyna krzyczeć, aby przestał. Vulture mówi, że posiłkiem jest zabity wcześniej Aragorn. Rhino wymiotuje i łamiącym się głosem obiecuje Sępowi, że wydostanie ich z niewoli.

Paryż. Bridge spotyka kolejną osobę, którą chce zatrudnić w swojej nowo tworzonej grupie. Nowym rekrutem jest Contessa.

Punisher wkrada się na statek. Nie wie, że Kraven obserwuje go na monitorze. Łowca przygotowuje się do starcia pijąc tajemniczy eliksir. Po jego wypiciu Alyosha używa swojego daru - mutant potrafi komunikować się ze zwierzętami. Zamknięci więźniowie pod wpływem mocy Kravena wpadają w furię. Próbują schwytać Punishera wyciągając ręce przez kraty, miotają się w klatkach. Zamiast mowy z ich ust wydostaje się zwierzęcy jazgot. Rhino także szaleje, próbuje wydostać się z klatki.

Do pomieszczenia wchodzi Kraven. Próbuje okiełznać Alekseia swoimi psychicznymi mocami. Frank zastanawia się, do którego z nich strzelić. W końcu decyduje się otworzyć klatkę Rhino. Nosorożec szarżuje na Łowcę, ale ten powala go na ziemię jednym ciosem. Następnie Al odwraca się i za pomocą dmuchawki pozbawia Franka przytomności.

Jakiś czas później. Punisher budzi się w zamkniętym pomieszczeniu pełnym wody. Na dodatek jest przykuty do słupa. Z głośnika Kraven informuje go, że zatapia statek. Także, wykorzystując swoją moc pozbawił wszystkich swoich podopiecznych resztek ludzkiej natury i uwolnił ich. Punisher z łowcy stał się celem polowania. Kraven rzuca mu wyzwanie, aby po niego przyszedł, jeśli będzie w stanie.

Gdy przebrzmiewa głos Kravena, przed Frankiem pojawia się wściekły Tiger Shark.

Autor: redevil

Galeria numeru

The Punisher: War Journal vol. 2 #14

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.