Avalon » Serie komiksowe » The Punisher vol. 4 (Marvel Knights) » The Punisher vol. 4 (Marvel Knights) #3

The Punisher vol. 4 (Marvel Knights) #3

Postacie
Cytat

Najemnicy: "We have got him!!"
Frank ukryty w dżungli (w myślach): "I don't smile much. Don't smile ever. But if i did-- this would be one."

Streszczenie

Punisher przesłuchuje policjanta, który odwołał wszystkie jednostki spod Empire State Building. Frank chce wiedzieć kto mu to zlecił. Aby przekonać gliniarza trzyma go, głową w dól, na skraju dachu budynku. Mężczyzna zaczyna sypać. Mówi, że dostali tydzień wcześniej telefon. Ktoś kazał im nie mieszać się do tego co będzie działo się pod Empire State. Dzwoniący podał pewien numer, który zna garstka osób i kazał wspomnieć nazwisko Kriegkopf. I osoba do której zadzwonili kazała im współpracować. Castle chce wiedzieć kim była ta osoba. Gliniarz zdradza jego nazwisko. Castle nie może uwierzyć. Gliniarz mówi, że to prawda, sam z nim rozmawiał. Dodaje, że ten Kriegkopf musi znać wiele tajemnic, które nie powinny ujrzeć światła. Wie, gdzie zagrzebane są ciała. Frank rzuca mężczyznę na dach i odchodzi.

Frank idzie ulicami miasta i rozmyśla o Kriegkopfie. Wie, że ten zdaje sobie sprawę, gdzie zakopanych jest mnóstwo ciał, bo większość z nich zakopał sam. Już za czasów Franka był legendą w wojsku. Był agresywny, bezlitosny, genialny taktyk. Jako porucznik urządził swojemu batalionowi, w nagrodę, całodzienne gwałcenie kobiet z pewnej wioski. Jako major miał na koncie czterysta dwadzieścia sześć trupów. Jako pułkownik użył Irackich żołnierzy z połowy kompani jako cele ćwiczebne dla bagnetów. Oczywiście nic mu nie udowodniono. Jako generał uderzył dziewiętnastoletniego kaprala kolbą od karabinu prosto w szyję za niesubordynację. Tuż przed kamerami ekipy CNN. Zdążył uciec przed sądem polowym. Prawdopodobnie dzięki pomocy CIA, której nie raz się przysłużył. Teraz jest jedną z najważniejszych osób na wyspie Grand Nixon. Miejscu w którym banda szumowin, pistoletów do wynajęcia ma swoją siedzibę. Castle domyśla się, że Kriegkopf zrobił się ambitny i stworzył oddział do wynajęcia i chciał do niego zwerbować Russiana. Ale wypuszczenie cyborga na Punishera tylko go zirytowało. Frank ma teraz rachunki do wyrównania.

Wyspa Grand Nixon. Francuski kapitan Romilly dziękuje Kriegkopfowi za umożliwienie im zatankowania swoich samolotów. Ten mówi, że zrobił to tylko dla pieniędzy, wyraża przy tym swój niezbyt pochlebny stosunek do Francuzów. Kriegkopf odchodzi, żeby zobaczyć jak technicy radzą sobie z Russianem.

Punisher leci na wyspę. Podczas rozmowy z pilotem Hackettem dowiaduje się, że na wyspie jest Hector Olivias mężczyzna, który zabił dwa tysiące osób i karmił dziećmi psy. Towarzyszy mu dwa tysiące najgorszych bandziorów jakich zna świat. Nagle silnik eksploduje i Castle'a czeka twarde lądowanie.

Wyspa. Kriegkopf odwiedza techników naprawiających Russiana. Prace skończą się szybko i cyborg znów będzie działał. Były generał che widzieć efekty. Lista zamówień na usługi Russiana wydłuża się z każdą chwilą. Głowa zostaje uruchomiona i Ruski może mówić. Kriegkopf informuje go, że nie dostanie kolejnej szansy na zabicie Punishera. Cyborg przyjmuje wiadomość spokojnie. Zwraca się także z prośbą do techników, aby powiększyli piersi w jego sztucznym ciele.

Punisher i pilot przeżywają lądowanie. Po chwili koło wraku samolotu pojawia się oddział miejscowych. Castle oddala się od nich. Trafia do prowizorycznego miasteczka pełnego bandziorów, którzy patrzą na niego zastanawiając się kim jest. Frank przechadza się rozpoznając teren i przy okazji łamiąc kilka karków. Trafia w końcu do baru. Siedzi tam pilot z którym Frank przyleciał na wyspę. Mężczyzna mówił, że powtórzył innym, że Castle wypytywał go o Kriegkopfa. Za plecami Punishera pojawiają się uzbrojeni mężczyźni. Jeden z nich podchodzi i pyta się kim jest Frank. Castle wbija mu nos do mózgu i łapie jego broń. Używa jej dosyć sprawnie i po chwili reszta bandziorów pada martwa. Zanim zdąża zrobić coś z pilotem nadbiegają kolejni ludzie. Castle ucieka wyskakując przez okno. Zabija jeszcze kilku najemników i  znika w dżungli. W pogoni za nim rusza duża grupa ludzi.

Autor: redevil

Galeria numeru

The Punisher vol. 4 (Marvel Knights) #3

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.