Avalon » Serie komiksowe » The Punisher vol. 3 » The Punisher vol. 3 #4

The Punisher vol. 3 #4

The Punisher vol. 3 #4

"Wild Kingdom"

Postacie
Cytat

Frank wkładając mężczyznę do zbiornika z piraniami: "In a place like this, what comes to hand depends on your imagination. Always did like the zoo."

Streszczenie

Komisariat. Burmistrz czyta pożegnalny list jaki zostawił Plug. Opisuje swoje życie jako pasmo niekończących się poniżeń i nieszczęść. Ma nadzieje znaleźć ukojenie po śmierci. Na końcu dodaje, iż prosi o przekazanie detektywowi Soapowi, że nie będzie już musiał czytać jego opracowań. Burmistrz ze śmiechem pyta się Martina, co takiego mu powiedział.

Punisher śledzi mamuśkę Gnucci. Nagle jeden z jej ochroniarzy rozpoznaje go i strzela. Dwa pociski ranią Franka i wytrącają mu broń z ręki. Castle ucieka do pobliskiego zoo. Zbiry i mamuśka gonią go.

Soap kieruje się do biura. Staje się obiektem żartów ze strony innych policjantów obwiniających go o śmierć Buda. Gdy mężczyzna wchodzi do pomieszczenia zauważa, że wciąż wisi tam krawat na którym powiesił się psycholog.

Zoo. Zbiry rozdzielają się w poszukiwaniu rannego Punishera. Frank dopada jednego z nich, tego, który go postrzelił. Wrzuca go do zbiornika z piraniami. Niestety ląduje też tam jego broń. Pozostała dwójka ochroniarzy biegnie zwabiona hałasem. Gdy docieraj na miejsce zastają już tylko obgryziony szkielet - to wszystko co pozostało z mężczyzny. Jeden ze zbirów widząc to wymiotuje. Drugi strzela do uciekającego Castle'a. Pudłuje. Frank rozgląda się. Rozbija szybę, za którą ukrywa się kolejne zwierzę. Mężczyźni gonią Franka. Pierwszy z nich ginie w objęciach wypuszczonego ogromnego węża.

Komisariat. Soapa odwiedza kobieta. Nazywa się Molly von Richthofen. Także jest policjantką. Mówi o sobie, że jest największą zakałą wydziału, ponieważ nie chciała się przespać z komisarzem i powiedziała to na konferencji prasowej. Na swoje usprawiedliwienie dodaje, że nie wiedziała, iż mikrofon jest włączony. Mówi, że jako podziękowanie za to dostała sprawę rodziny Gnucci. Teraz kiedy Soap zajmuje się schwytaniem Franka, a ona rodziną na którą on poluje mogą połączyć siły. Tak powstaje nowy duet.

Zoo. Frank traci dużo krwi. Wciąż nie ma broni i goni go jeden zbir i mamuśka osobiście. Punisher uciekając przed ich pociskami schodzi do wybiegu. Okazuje się, że to dom niedźwiedzi polarnych. Są one zaciekawione widokiem człowieka. nie wykazują agresji. Castle ma jednak plan. Uderza niedźwiedzia w pysk i ucieka. Mamuśka i ochroniarz schodzą do wybiegu. Są tym tak zaabsorbowani, że Frank podbiega do nich. Nic jednak im nie robi. Przeskakuje ogrodzenie. Tuż za nim biegną trzy wściekłe niedźwiedzie. Jeden z nich jednym pacnięciem ogromnej łapy odrywa głowę ochroniarzowi. Dwa pozostałe skupiają się na pani Gnucci. Niestety słychać już syreny i Frank nie może zostać i nacieszyć oczu tym widokiem.

Opuszczony plac. Ojciec Redondo zakopuje zwłoki. Przerywa kopanie i wykrzykuje do Boga, dlaczego go porzucił. Wie, że z jego pomocą pokonał by ten impuls, który każe mu zabijać. Prosi, aby ten zesłał mu jakiś znak. W tym momencie niesiona wiatrem gazeta trafia go w twarz. Duchowny ogląda ją. Jego wzrok zatrzymuje się na artykule poświęconym Punisherowi. Mężczyzna czyta go, po czym ze łzami w oczach dziękuje Bogu za znak.

Zoo. Koroner zabiera ciała. Molly i Martin żegnają się ze sobą. Skoro rodzina Gnucci nie istnieje, kobieta dostanie inny przydział. Okazuje się jednak, że mamuśka Gnucci przeżyła.

Autor: redevil

Galeria numeru

The Punisher vol. 3 #4 The Punisher vol. 3 #4 The Punisher vol. 3 #4

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.