aktualności

 
 
KONKURS - Riverdale sezon 1

2018-09-21 20:55:45 - Redakcja

W tym tygodniu swoją  polską premierę na DVD miał pierwszy sezon serialu Riverdale, którego postaci oparte są na bohaterach komiksów Archie Comics - nie raz już Wam je polecaliśmy. Z tej okazji wraz z Galapagos przygotowaliśmy dla Was konkurs, którego szczegóły znajdziecie w rozwinięciu.

Komentarze: czytaj dalej...

Avalon Pulse - minirecenzje komiksów z sierpnia 2018

2018-09-21 14:10:39 - Rodzyn

Z lekkim opóźnieniem, ale już jest najnowszy Avalon Pulse. Co ciekawego wydarzyło się w sierpniu, o czym nie mieliśmy okazji napisać? Seria Weapon X przeszła mały lifting, pojawił się drugi numer Extermination, wydano kolejne rozdziały X-Men: Grand Design, seria Immortal Hulk próbuje czegoś nowego, a Thor uczestniczy w ceremonii ślubnej Heli i Baldera - to się nie może udać. Co jeszcze wydarzyło się w sierpniu? Sprawdźcie sami. 

AvalonPlus: Invincible - najlepszy komiks superbohaterski na świecie?

2018-09-21 11:26:35 - Rodzyn

Dwa dni temu swoją oficjalną polską premierę miał pierwszy tom serii Invincible autorstwa Roberta Kirkmana, Cory'ego Walkera i Ryana Ottley'a. Sprawdzamy, czy tytuł ten zasługuje nie tylko na Waszą uwagę, ale też na miano najlepszego komiksu superbohaterskiego na świecie, jakie nadali mu twórcy.

Fantastyczny ślub w Fantastic Four #5

2018-09-20 19:46:53 - Rodzyn - źródło: BleedingCool

Już w grudniu odbędzie się zapowiedziany miesiąc temu ślub Bena Grimma i Alici Matsters. W Fantastic Four #5 zobaczymy tę dwójkę na ślubnym kobiercu. Wydarzeniu towarzyszyć będzie one-shot Fantastic Four: Wedding Special, w którym w roli scenarzystki wesprze Dana Slotta Gail Simone.

Komentarze: czytaj dalej...

Daredevil powróci z trzecim sezonem 19 października!

2018-09-20 18:45:04 - Rodzyn - źródło: Marvel

Zgodnie z przewidywaniami, trzeci sezon Daredevila zadebiutuje już za miesiąc, a dokładniej 19 października. Najnowszą zajawkę sezonu i dwa plakaty znajdziecie w rozwinięciu.

Komentarze: czytaj dalej...

Relacja z 29. Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi

2018-09-20 13:55:37 - Redakcja

Za nami kolejna edycja MFKiG w Łodzi, pora więc podsumować, jak prezentowała się ta impreza z naszej perspektywy. Co ciekawego można było tam znaleźć i jakie wrażenia miał nasz będący tam po raz pierwszy redaktor, dowiecie się z poniższej relacji.

Recenzja filmu "Avengers: Wojna bez granic"

2018-09-20 12:07:45 - Redakcja

Od kinowej premiery filmu Avengers: Wojna bez granic mineło już kilka miesięcy, ale emocje po seansie u wielu jeszcze nie opadły. Premiera filmu na DVD i Blu-Ray na początku miesiąca była kolejną okazją do przeżycia tej historii jeszcze raz, co też zrobił jeden z naszych redaktorów. Jak wrażenia po kolejnym już seansie? Sprawdźcie sami.

Scarlet Witch i Loki z własnymi serialami?

2018-09-19 21:38:56 - Rodzyn - źródło: Variety

Pojawiła się ciekawa plotka: Loki i Scarlet Witch mają doczekać się własnych seriali na powstającej platformie streamingowej Disney'a - Disney Play. Jak ma to wyglądać? Szczegóły w rozwinięciu.

Komentarze: czytaj dalej...

Zapowiedzi Egmont na listopad

2018-09-19 20:09:11 - Rodzyn - źródło: Egmont

Już w listopadzie do sprzedaży trafi jedna z największych historii ostatnich lat z Uniwersum Marvela - Tajne wojny. Wraz z nimi swoją premierę będą miały pierwsze trzy tie-iny. Pod koniec miesiąca do sklepów trafi także drugi zbiorczy tom Runaways a także kolejna encyklopedia o bohaterach i świecie Marvela w dwóch edycjach.

Komentarze: czytaj dalej...

Pierwszy trailer i plakat Captain Marvel

2018-09-18 16:05:33 - Rodzyn - źródło: Marvel

Dziś zadebiutował pierwszy trailer filmu Captain Marvel, który w kinach pojawi się 8 marca przyszłego roku. Poza nim zaprezentowano także plakat tej produkcji.

Komentarze: czytaj dalej...

bios

 
 
Bullseye
Bullseye

 O człowieku znanym dzisiaj jako Bullseye wiadomo niewiele, zaś część tego, co wiadomo, ...

czytaj dalej...

twórca

 
 
Roberto Aguirre-Sacasa

Roberto Aguire-Sacasa znany jest czytelnikom Marvela jako scenarzysta takich tytułów jak ...

czytaj dalej...

saleschart

 
 
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2018 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.